Eesti keel

   

Maailma muutmise viis

 

Selle töö autoriks on Javier Marzal (sündinud 1960. aastal, pensionäriks ärimees, vabatahtlik, kirjanik ja sotsiaal aktivisti), kes on International Association to Change the World (Rahvusvaheline assotsiatsioon maailma muutmiseks) loonud maailma muutmise, järgides oma ideid.

www.javiermarzal.com

www.iachangetheworld.org

 

"Maailma muutmise viis" on nelja aasta jooksul läbi viidud teoste kombinatsioon, kus käsitletakse maailma juhtivat dekadentse valitsuse süsteemis, ja areneva süsteemi, mis on juba valmis, ja kuidas muuta üleminek ühest süsteemist teise.

Töö koosneb:

- Raamat kahes osas (2014 ja 2016, hispaania ja inglise keeles)

- Essee (2017, hispaania, inglise ja deutsch)

-Kahe slaid videod (2017)

-Kaks live videod (kõigis keeltes aktiveerimist 2017, Hispaania, YouTube subtiitrid)

-Sellel veebilehel (tekste ja pilte, 2016-2017)

 

1. Raamatu 1. osa "Maailma muutmise viis" (tööstussüsteem): 32 leheküljel on kirjeldatud praegust olukorda.

2. Raamatu 2. osa "Maailma muutmise viis" (arenev süsteem): sotsiaalsektorit kirjeldatakse 40 leheküljel: selle ajalugu ja praegune olukord, rõhutades kümneid tuhandeid organisatsioone, kes töötavad sotsiaalsete muutuste jaoks , selle võimaliku jõu tõttu muuta maailma, asendada avalik sektor ja hallata neid rahvusvahelisi organisatsioone, luues sotsiaalse turu demokraatia. Kirjeldatud on ka praeguse süsteemi häid asju ja halbu asju.

3. ESSEE: 2017. aastal on raamatu "Maailma muutmise viis" teine ​​osa valmis esseega "70 aastat sotsiaalset revolutsiooni".

4. Esitlus "70 aastat sotsiaalset revolutsiooni". (PDF)

5. Ettekanne "Alternatiiv uue maailmakorra (vandenõuteooria)". (PDF)

6. Video hispaania keeles "70 aastat sotsiaalset revolutsiooni".

7. Video hispaania keeles "Alternatiiv uue maailmakorra (vandenõuteooria)".

 

Süsteem on saanud suurimaks probleemiks. Süsteem on inimeste jaoks ohtlik ja iseenesest ohtlik, sest see on ennasthävitav. On võimatu seda paremaks teha, seega on vaja olulisi muudatusi ja need, kes peavad sotsiaalsektoris tegema ettevõtjaid ja uuendajaid piisavalt inimeste abiga, luues uue süsteemi, sest peame muutma maailm.