Lietuviškai

   

Kelias keisti pasaulį

 

Šio darbo autorius yra Javier Marzal (gimęs 1960 m., Išėjęs į pensiją verslininkas, laisvasis, rašytojas ir socialinis aktyvistas), kurie įkūrė International Association to Change the World (Tarptautinė asociacija dėl pasaulio keitimo), kad pakeistų pasaulį, vadovaudamiesi savo idėjomis.

www.javiermarzal.com

www.iachangetheworld.org

 

"Kelias keisti pasaulį" - keturių metų kūrinių derinys, kuriame nagrinėjama pasaulio dekadento vyriausybės sistemos ir naujos sistemos, kuri jau yra pasirengę pakeisti, ir kaip pereiti iš vienos sistemos į kitą.

Darbą sudaro:

- Knyga dviem dalimis (2014 ir 2016 m., Ispanų ir anglų kalbomis)

- Straipsnio (2017 m., Ispanų, anglų ir deutsch)

- Du skaidrių vaizdo įrašai (2017)

- Du gyvi vaizdo įrašai (2017, ispanų, "YouTube" subtitrai gali būti įjungiami visomis kalbomis)

- Ši svetainė (tekstai ir grafika, 2016-2017)

 

1. Knygo 1 dalis "Kelias keisti pasaulį" (pramonės sistemos nuosmukis): 32 puslapiuose apibūdinama dabartinė situacija.

2. Knygo 2 dalis "Kelias keisti pasaulį" (nauja sistema): socialinis sektorius aprašytas 40 puslapiuose: jo istorija ir dabartinė padėtis, pabrėžiant dešimtys tūkstančių organizacijų, dirbančių socialinių pokyčių srityje ir apie dešimtys tūkstančių organizacijų, kurios konsultuoja tarptautinių organizacijų atstovus, dėl galimų jėgų pakeisti pasaulį, pakeisti viešąjį sektorių ir valdyti šias tarptautines institucijas, sukurti socialinės rinkos demokratiją. Taip pat apibūdinami geri dalykai ir blogi dabartinės sistemos dalykai.

3. Esė: 2017 m. knyga "Kelias keisti pasaulį" papildyta esė "70 metų socialinės revoliucijos".

4. Pristatymas "70 metų socialinės revoliucijos" pristatymas. (PDF)

5. Pristatymas "Alternatyva Naujojo Pasaulio Ordino". (PDF)

6. Vaizdo įrašas ispanų kalba "70 metų socialinės revoliucijos".

7. Vaizdo įrašas ispanų kalba "Alternatyva Naujojo Pasaulio Ordino".

 

Sistema tapo didžiausia problema. Sistema pavojinga žmonėms ir yra pavojinga sau, nes ji yra savaime destruktyvi. Tai neįmanoma padaryti geriau, todėl reikia didelių pokyčių, o tie, kurie turi būti socialinio sektoriaus verslininkai ir novatoriai, padedami pakankamai žmonių, kurdami naują sistemą, nes turime pakeisti pasaulis.