Lett

   

Veids, kā mainīt pasauli

 

Šī darba autors ir Javier Marzal (dzimis 1960. gadā, agrāk biznesmenis, brīvdomātājs domātājs, rakstnieks un sociālais aktīvists), kuri ir dibinājuši International Association to Change the World (Starptautiskā asociācija, lai mainītu pasauli), lai mainītu pasauli , ievērojot savas idejas.

www.javiermarzal.com

www.iachangetheworld.org

 

"Veids, kā mainīt pasauli " sastāv no četru gadu laikā paveikto darbu. Tā nodarbojas ar dekadents valdības pašreizējo sistēmu un jauno sistēmu, kas jau ir gatavs aizstāt, un kā padarīt pāreju no vienas sistēmas uz otru.

Darbu veido:

- grāmata divās daļās (2014. un 2016. gadā, spāņu un angļu valodā)

- eseja (2017, spāņu, angļu un deutsch)

- divi slaidu videoklipi (2017)

- divi dzīvi video (2017, spāņu, YouTube subtitri var aktivizēt visās valodās);

- Šī vietne (teksti un grafika, 2016-2017)

1. GRĀMATA 1. DAĻA "Veids, kā mainīt pasauli" (rūpniecības sistēmas samazināšanās): 32 lappusēs ir aprakstīta pašreizējā situācija.

2. KREDĪTU 2. DAĻA "Veids, kā mainīt pasauli" (Jaunā sistēma): sociālais sektors ir aprakstīts 40 lappusēs: tā vēsture un pašreizējā situācija, uzsverot desmitiem tūkstošu organizāciju, kas strādā sociālajās pārmaiņās kā arī desmitiem tūkstošu organizāciju, kuru konsultācijas notiek starptautiskajās organizācijās, par tās potenciālo spēku mainīt pasauli, aizvietot valsts sektoru un pārvaldīt šīs starptautiskās organizācijas, radot sociālā tirgus demokrātiju. Aprakstītas arī pašreizējās sistēmas labās lietas un sliktas lietas.

3. ESEJA: 2017. gadā grāmatas "Veids, kā mainīt pasauli" otro daļu papildina ar eseju "70 gadu sociālās revolūcijas".

4. Prezentācija "70 gadu sociālās revolūcijas". (PDF)

5. Prezentācija "Jaunās pasaules kārtības (Konspirācija) alternatīva". (PDF)

6. Video spāņu valodā "70 gadu sociālās revolūcijas".

7. Video spāņu valodā "Jaunās pasaules kārtības (Konspirācija) alternatīva".

 

Sistēma ir kļuvusi par lielāko problēmu. Sistēma ir bīstama cilvēkiem un bīstama pati, jo tā ir pašiznīcinoša. Tas nav iespējams padarīt to labāku, tādēļ ir nepieciešamas būtiskas pārmaiņas, un tiem, kas sociālajā sektorā ir jāveido uzņēmēji un inovatori, ar pietiekamu cilvēku palīdzību, radot jaunu sistēmu, jo mums ir jāmaina pasaule.